sen

/ 1
çok şirinsin biliyor musun. belki felsefi kısmına gelirsek dış görünüş ya da sen değil bu fikrimin sebebi, belki tamamen benim sana olan hislerim ama ben pek yaşamadım işte hayatımda böyle şeyler. hani bazen bir fotoğrafa, hayvana bakıp aayyy çoook şirrriiiinnn diyoruz yaa, heh işte ben de bazen sana bakınca öyle diyorum. :) ama benim kalbimi kırma olur mu? üzülürsem yine sonra sinirlenirim. :(

hayat bu belki iyi belki kötü olacak bu işin sonucu ama unutmayacağım seni, ilk defa beni de seven biri oldu, ilk defa biriyle buluştum. ellerim nasıl titredi ama djdnsnd neyse sonu umarım iyi biter ama ne olursa olsun silinmeyeceksin hafızamdan. senle tartışıp küsünce bile kötü şeyler söylemedik birbirimize, bu beni çok mutlu ediyor mesela şimdi bir de bana artık seni seviyorum de amk yeter la, neyse konudan sapmayalım ama sana olmaz belki çünkü çirkin biriyim ama seni görünce aptal aptal gülüyorum ben. :)
2
ile ben, aslında aynı kişinin gölgeleriyiz. fark gibi gözüken ama fark olmayan farkı oluşturan şey ise güneşin farklı zamanda bize bakıyor oluşudur. sanma ki farklıyız. kökümüzde aynıyız dostum.

güneş: edindiğimiz bilgi ve kültür.
yakup | #52577 | 16.02.2020 20:46:18 |
/ 1