en son 1f525

beklemek

kimi, neyi, neden beklediğimi bile bilmezken hep aynı yerde sanki o bilinmez beni bulamazsa diye bir adım dahi gidemeden bekliyorum. beklemeye mi yoksa bilinmeyene mi bu sonsuz sadakat bilemiyorum, bekliyorum. ben uzun, çok uzun zamandır sadece duruyorum. tam sıkıldım derken bilinmezin ılık nefesini duyuyorum. beklemek için sebep buluyorum. soranlara baharın gelmesini beklediğimi söylüyorum, ben bu saatten sonra saatin durmasını bekliyorum.
1

alacakaranlık efsanesi

valla bende üzülüyorum bunun bide vol.2 si var edward kızı terkedince kıskandırmak icin kurtadamin altina yatiyor falan, sonra o kurt adam bellanın kızına daha bebekken süpyancılık yapip aşık oluyor falan miden kaldırmaz onu anlatmak istemiyorum.
2

vajinasından kaplumbağa çıkan kadın

doktorlar, kadının cinsel organında ölü bir kaplumbağa buldu. bunun üzerine polise telefon eden doktorlar olayı rapor etti. doktorlar, ölü kaplumbağanın genital bölgede bir enfeksiyona sebep olduğunu açıkladı.

fenalaştıktan sonra polise ifade veren kadın, ”birkaç gün önce ingiliz arkadaşlarımla parti yapmıştık ve o geceden sonra çok kötü hissetmeye başladım. kaplumbağanın oraya nasıl girdiğine dair en ufak bir fikrim yok” dedi.

resmi olarak kaplumbağanın boyutu hakkında bir bilgi verilmezken, kaplumbağanın kara kaplumbağası olma ihtimalinin de yüksek olduğunun altı çizildi.

vay anasına arkadaş, insan partiyi ve terbiyecisini merak ediyor. zaten kara kaplumbağasıymış.
1

twitter

ülkenin sol kanadının iktidar bizi sikiyor diye avaz avaz bağırdığı.
ülkenin sağ kanadının ise çok değil önümüzdeki sene aya gidiceğiz diye artistlik yaptığı.
komünistleri hepimiz eşitiz yaşasın devrim diye ne bok yediği belli olmadan zırvaladığı.
ateistcisinden islamcısına sağcısından solcusuna gayın hetorasına hepsinin bir birine laf soktu platform
1
/ 8