facebook

/ 1
şu sıralar zaman tünelimi genç yaşlı akrabalarımın işgal ettiği sitedir. sürekli fotoğraf paylaşımı, şekilli şukullu günaydın resimleri, canlı yayınlar derken her hareketlerinden haberdarım. merak ediyor muyum, hayır. uğraş edinmişler kendilerine canları sağ olsun, ben de her paylaşımlarını layklayarak vazifemi yerine getiriyorum.
aslında sosyal medyaya bu özelliği yüzünden sıcak bakmıyordum ancak facebookun ciddi anlamda yararlı bir uygulama olduğunu düşünüyorum şimdilerde. tabii bu bir patlama sırasında güvende olduğumu ya da seyahat ettiğimi bildirmek minvalinde değil. güzel yanı dergi olarak kullanmak. müziktir, fotoğraftır derken birçok içeriğe ulaşabiliyorum. beğendiğim sayfalardaki paylaşımlar, katıldığım gruplardaki sohbetler ile alışkanlık yapan bir site oldu kendisi. gereksiz organizmalar eksik değil elbette ama olsun. yani tercihinize göre kurdeleli çokoprensler paylaşabileceğiniz ya da ufkunuzu açabileceğiniz bir platformdur.
4
eski zaman da yaşlılık ta facebooka üye olma meselesiyle ilgili 113 yaşın daki anna stoehr diye bir kadın facebook a kayıt olsun diye yaşı hakkın da yalan söylemeye mecbur kalmış çok yaşlıysanız başka çareli facebook a kayıt olamıyormuşsunuz bilmem neymiş.
1
/ 1